Ви знали, як заключити шлюб з іноземцем?

Ви знали, як заключити шлюб з іноземцем?

Якщо ваш коханий або кохана не мають українського громадянства – це не проблема в нинішніх реаліях. Адже у сучасному світі ні належність до “правильної” династії, ні національність, ні навіть різне громадянство не стають на заваді до об’єднання люблячих сердець в одну родину!

Законом України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні.

Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України.

Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.