Додаток UniExpert завжди в пригоді

Додаток UniExpert завжди в пригоді

Падає сніг, скрізь люди прикрашають домівки і офіси. Скоро святкуватимуть Різдво та Новий рік.

Олександр замріяно прогулювався містом, і побачив жіночку на узбіччі дороги. Вона вже вкотре намагалася перейти дорогу, але шалений потік машин не зупинявся. Олександр вирішив допомогти старенькій, і підійшовши до неї взяв її за руку, в якій вона тримала сумку з пакетами. Жіночка від несподіванки почала виривати руку, згадуючи походи на Айкідо в дитинстві та у шоковому стані намагалась покликати на допомогу. Рука Олександра застрягла в пакетах та сумці бабульки, а через шок він не зміг їй нічого пояснити.

В цей момент у літнього чоловіка на протилежній вулиці в руках засвітився екран телефону, і поки Олександр не міг порозумітися з жіночкою, коло них вже зупинилась машина охоронного агентства, яку на допомогу викликав старенький….

Олександра спочатку “скрутили”, а потім вислухали… Всі довго сміялись. Але мобільний додаток UniExpert, став у нагоді бабусі й дідусю. Він ще раз оцінив переваги додатку і можливість бути захищеним.

P.S. А потім літня парочка пішла на побачення, бо закохались з першого погляду. Цікаво, а на які ще дива здатний UniExpert?