Ефект локдауна: як глобальні IT-компанії працюють в епоху пандемії

Ефект локдауна: як глобальні IT-компанії працюють в епоху пандемії

Друга хвиля пандемії внесла значні корективи в життя техногігантів. Невеликий спойлер: їх робочий режим особливо не здивував, чого не скажеш про ставлення людей до умов праці. Отже, сьогодні буде про те, як компанії з Долини організували свою роботу.

? Співробітники Twitter і Slack відтепер і навік можуть попрощатися з офісами, Компанії оголосили про повну відмову від них.

? У Microsoft з жовтня 2020 року впроваджують гібридну модель, при якій буде дозволено працювати з дому менше половини робочого тижня. Якщо ж керівник вирішить конкретній людині працювати з дому постійно, так тому і бути.

Рішення несподіване, так як в травні 2019 СЕО компанії Сатья Наделла бив себе в груди і вигукував «віддалена робота на повний робочий день матиме негативні наслідки для співробітників».

? Цікавим шляхом пішла компанія Dropbox: після закінчення пандемії співробітники будуть продовжувати працювати віддалено, але для вирішення колективних завдань зможуть збиратися в так званих Dropbox Studios.

? Facebook дозволить багатьом співробітникам за їх бажанням працювати з дому на постійній основі, але це буде залежати від різних критеріїв, зокрема, від результатів роботи.

Працівникам Фейсбуку, правда, пощастило найменше: просочилася інформація, що якщо хтось з них переїде в район дешевше, то і зарплатню, швидше за все, буде отримувати меншу.

? А ось всіх 8600 співробітників Netflix, мабуть, попросять повернутися в офіси відразу ж після отримання доступної вакцини від корони. СЕО компанії Рід Хастінгс заслужив авторитет самого p’яного противника віддаленої роботи і не пропускає найменшого приводу заявити про її недоліки.

? Netpeak Group теж працює в режимі «як захоче сам співробітник», як мінімум, до червня 2021 року. В офіс регулярно по своєму бажанню ходить 10% співробітників, ще третина ходить в форматі «один день в офісі» раз в 1-2 тижні. У подібному режимі скоротились офісні площі і навіть по підрахнкам, зекономлять тим самим 205 000 у.о. на рік.

Що ж співробітники думають про віддалений характер роботи?

Минуло вже більше півроку після початку пандемії ремоута, так що можемо підвести підсумки.

За інформацією сервісу Blind (жовтень 2020), який провів опитування більш 3 тис. співробітників таких компаній, як Amazon, Microsoft, Google і Facebook, 68% респондентів відчувають себе більш виснаженими, ніж під час роботи в офісі до початку пандемії.

Хоч віддалена робота і зняла проблеми з щоденними поїздками, вона одночасно додала стресу. Зокрема, про те, що вони вдома працюють довше, повідомила половина опитаних співробітників Google і Facebook, а також 67 і 70% респондентів з Amazon і Microsoft відповідно.

Крім того, респонденти скаржаться на труднощі в підтримці балансу між роботою та особистим життям і втома від відеочатів.

«Я не працюю з дому, просто живу на роботі», – написав один співробітник Google.

Примітно, що в лютому 2020 року, тобто, до всіх цих локдаунів, той же сервіс провів аналогічне опитування і виявив рівень вигорання в 61%. Не такі вже й значні зміни за півроку, чи не так?

Важливо зазначити, який підхід до організації праці в умовах пандемії виявиться найефективнішим. Плюси і мінуси є в кожному способі і нам здається, що в даному випадку баланс десь посередині. Наша команда схиляється до формату «2 дня в офісі і 3 дні поза офісом» на одному тижні і, навпаки, на наступній. Коротше, 50% на 50%. «Баланс сил», як заповідав нам Джордж Лукас. Загалом, яким буде світ після COVID-19 – невідомо. Ясно лише одне – колишнім він не буде ніколи. Діліться в коментарях як влаштована робота у вас в компанії і який підхід ви вважаєте найефективнішим?