Колишній начальник УДАЇ судиться за дві пари зіпсованих джинсів уже 5 років

Колишній начальник УДАЇ судиться за дві пари зіпсованих джинсів уже 5 років

У Житомирській області колишній начальник дорожньої авто інспекції, яку давно вже розформували, судиться з ТОВ «Єврофіш» за пошкодження під час хімчистки двох пар джинсів. І ця весела історія триває з 2015 року. Ще 2 листопада того ж року житомирський суд відкрив провадження на основі позову цього чоловіка до «Єврофіш» для стягнення з них компенсації за вчинену моральну та матеріальну шкоду.

Ситуація по суті доволі кумедна, оскільки це дві пари джинсів дорогого бренду Zilli. Їх позивач оцінив разом майже в п’ятдесят тисяч гривень. Але коли він подав одяг до хімчистки, то вказав оціночну вартість у 80 гривень для того, щоб менше заплатити за послугу, але не врахував, що є ризик знищення штанів після хімчистки. Як і сталось, вони тепер непридатні для використання, звичайно зі слів позивача.

За ці роки було призначено аж декілька експертиз, які мали визнати, які саме фактори вплинути на появу дефектів. Також була експертиза про те, чи взагалі присутні на цих штанах ті дефекти, які перешкоджають їх використанню за призначенням.

У той час коли проводили експертизи, розгляди суду припинялись і поновлювались. Що є однією з причин, чому ця справа досі існує і не вирішена.

На початку експертизу мали зробити в Київському науково-дослідному інституті, проте ця інстанція постійно затягувала процес проведення дослідження, аж поки у кінці 2016 року суд не вирішив передати цю експертизу до ФОП з Кіровоградської області. Через пів року суд мав на руках висновок експерта, але ж звичайно позивача це не задовольнило. І тому він подав клопотання щодо проведення повторної експертизи, тільки на цей раз хотів доручити цю справу центру МВС у Житомирській області.

Відповідач по цій справі звичайно ж заперечив та не був згодний з вибором експертів, оскільки позивач працював у поліції і має там зв’язки, тому неможливо було б досягти незалежної експертизи. Проте все ж не реформований суд вирішив встати на сторону позивача та доручити проведення експертизи в центрі МВС, за яку мав заплатити сам позивач.

Через рік експертно-криміналістичний центр МВС повідомив про те, що не має можливості провести таку експертизу. В такому разі суд доручив проведення експертизи Київській незалежній установі. Проте там теж експертизу так і не зробили.

В результаті це набридло навіть позивачу, який перестав приходити на заплановані судові засідання. Як результат, суд у листопаді 2019 вирішив залишити позовну заяву без розгляду.

Неймовірно, але таке рішення не сподобалось позивачу і він подав заяву в Житомирський апеляційний суд, який постановив продовжити розгляд справи у самому першому суді.

Зрештою, й до цього часу суд розглядає справу про відшкодування шкоди у розмірі 47 тисяч 750 гривень. Наступне засідання буде 19 квітня 2021 року.

Дуже смішною виглядає ця сума, якщо врахувати два чинника.

? Статутний капітал цієї хімчистки 100 тисяч гривень, тобто вдвічі більший за розмір позову.

? Цей Володимир Недільський, який мав суттєвий пост в ГАІ з 2006 по 2010 роки, у 2019 році балотувався до Верховної Ради України. Тоді він вказав у декларації три об’єкти нерухомості вартістю 5 мільйонів гривен, три автомобілі, власну компанію і півтора мільйони гривень готівки.

Це лише вершина айсбергу того, що варто знати про цю людину. Але достатньо порівняти лише величезні статки колишнього міліціонера, а також 80 гривень оціночної вартості в хімчистці, які той вказав, щоб не платити більше.