Коти влаштували потоп у багатоповерхівці – хотіли пити

Коти влаштували потоп у багатоповерхівці – хотіли пити

Наскільки небезпечною є надмірна любов до котів? Вам точно відомі випадки, коли самотні люди заводять собі «40 котів». А чи знаєте, скільки це проблем приносить сусідам? Зазвичай людям заважає неприємний запах великої зграї котиків, але ця стаття про те, як коти можуть використати водну стихію для своїх потреб та на зло іншим людям.

C:\Users\User\Desktop\завантаження.jpg

Як сталась ця трагедія за участю котів?

У Києві стався справжній потоп: квартира заповнилась водою та залило сусідів аж на чотирьох поверхах. А все це сталось лише через те, що бідні котики захотіли попити водички. А для цього вони відкрили кран, який потім не змогли закрити.

Це сталося через недбалість хозяйки котів? Не зовсім, бо жінка 70 років була госпіталізована з COVID-19. Виявляється, що ця інфекція не тільки вбиває, а ще й може залишити два десятки котиків без води.

За версією очевидців коти хотіли пити, тому й відкрили кран. До цього котики неодноразово бачили, як це робить їх господарка. Після цього швидко були затоплені 5 квартир. Мешканці вже справді задумались щодо продажу цього житла. Тому що схожі негаразди стаються приблизно раз на півроку. 

Останні три тижні, поки пенсіонерка знаходилась в лікарні, за котами мала слідкувати волонтерка, яку попросила жінка наглядати за тваринами. Тільки от волонтерку ніхто не попередив про те, що коти здатні відкривати крани та відчиняти двері.

Волонтерка Поліна Рассказова повідомила, що коли прибула на місце трагедії, то побачила що був відчинений кран з гарячою водою, яка наповнила ванну, через яку виливалась вода. Після чого вона перекрила крани з газом та водою. А з котиками усе добре, вони тільки трохи намокли в результаті цього інциденту.

Які наслідки цієї ситуації?

Сама ж володарка квартири сильно переймається через те, що сталось. Проте вона не повідомляє, чи буде компенсувати збитки. Це стане відомо згодом, коли повернеться жінка додому.

Проте самі сусіди дуже сумніваються, що хтось добровільно відшкодує матеріальну шкоду. Справа в тому, що підтоплюють їх не вперше. І кожного разу це стається через те, що котики відкривають кран для втамування спраги.

Сусіди також повідомили, що у господарки котів на кухні росте грибок по причині минулих підтоплень. А у квартирі, яка знаходиться на два поверхи нижче, нещодавно власники почали робити ремонт.

Тепер люди й не знають, що робити. Чи їм продавати квартиру чи закінчувати ремонт.

Насправді, під час цього потопу було затоплено більше, ніж чотири квартири. Оскільки у воді опинилися загальні коридори, шахта ліфта, а також електроди. При цьому поруч знаходиться щитова, яка відповідає за електрику в будинку. 

Отже, власниця квартири має компенсувати всі завдані збитки. Юристка каже, що для цього потрібно, щоб постраждалі звернулись до суду. 

Також мешканці хочуть отримати не тільки компенсацію, а також щоб жінка знайшла нових власників для частини котів. Цієї думки притримується також волонтерка, що наглядає за тваринами. Двокімнатна квартира для 20 котів це замало. А власниця не може дати їм усім раду.