Криптовалютний ринок – змога заробити або «мильна бульбашка»

Криптовалютний ринок – змога заробити або «мильна бульбашка»

Покупці з упевненістю штовхнули BTC на 1800 доларів за 4 дні. Рівень опору 11700 доларів був нарешті зломлений і BTC без зупинок дійшов до 13 тисяч. Капіталізація ринку склала 399 млрд. доларів, а індекс домінування Bitcoin доріс до 61%. Ось такі новини нещодавно відбулись з найбільш коштовною на сьогодні криптовалютою.

Що сталось для такого стрімкого росту?

Головною причиною такого різкого зростання стала новина про те, що PayPal запускає функцію покупки, продажу та зберігання біткоінів і інших криптовалют починаючи з 2021 року. Всі платежі PayPal буде здійснювати через сервіс мобільних платежів Venmo, який їм належить. Серед підтримуваних сервісом криптовалют буде: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum і Litecoin. А самі кріптовалютні транзакції будуть автоматично конвертуватися у фіат.

PayPal обіцяють використовувати біткоіни для оплати товарів в 26 млн торгових точок. На сайті вказано, що для користувачів з США нова можливість стане доступна вже у найближчі тижні, а для користувачів з інших країн – на початку 2021 року.

Для реалізації нової функції PayPal навіть отримав обмежену ліцензію Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк. Цю ліцензію їм вдалося отримати завдяки тому, що PayPal працює з Paxos. За неофіційними даними, PayPal починає скуповувати кріптовалютні компанії. Одним з кандидатів на покупку в найближчому майбутньому обіцяють BitGo, з яким вже ведуться перемовини.

Що у BitMEX?

Проти засновників BitMEX і біржи був поданий новий позов за звинуваченням у маніпулюванні ринком і відмиванні коштів. У позові зазначено що особа, яка займається відмиванням грошей, могла відкрити два аккаунти:

✅ допоміжний – на одній або декількох біржах, які використовуються для розрахунку індексної ціни (Coinbase Pro, Kraken і BitStamp)

✅ акаунт на BitMEX

Потім він міг відкрити позицію за деривативами з більшим кредитним плечем на BitMEX. Негайно виконуючи ринкові ордера на допоміжному акаунті з максимальною швидкістю, щоб рухати ціну в потрібному напрямку.

І до речі BitMEX змінила останній термін обов’язкової верифікації клієнтів, скоротивши його майже на три місяці. Як пишуть в заяві користувачам необхідно пройти верифікацію до 5 листопада 2020 року.

Попередній термін верифікації для всіх категорій клієнтів припадав на лютий 2021 року. Після 5 листопада неверифіковані користувачі не зможуть відкривати нові позиції, а з 4 грудня 2020 року для них стане недоступне виведення коштів. Крім цього, трейдери які не пройшли верифікацію, не зможуть збільшувати вже відкриті позиції і їм не будуть нараховуватися реферальні виплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *