Наказ про преміювання співробітників – як оформити?

Наказ про преміювання співробітників – як оформити?

Дуже важливою та приємною подією для кожного працівника є премія. Але для керівника важливо правильно оформити юридичні аспекти премії. Оскільки це може загрожувати неприємними розмовами з податковими інспекціями.

Що таке премії та її види?

Премія – це додатковий вид заробітку, не залежний від заробітної плати, котрий можуть отримати робітники, в залежності від цілей. Це може бути як заохочення, додатковий стимул або нагорода за виконану роботу.

Премії бувають одноразові, багаторазові та постійні. З одноразовими простіше, а ось багаторазові можуть відрізнятись. Вони можуть виплачуватись в залежності від часу (наприклад 5 числа кожного місяця або по проходженню певного періоду часу, наприклад кожні 30 діб) або за виконанням якогось об’єму роботи.

Також премії можуть бути індивідуальними або колективними. Вони не заважають один одному. Одного співробітника можна преміювати колективною премією та надати йому особисто індивідуальну премію.

Премія може бути, як залежною від результату праці, так і не відноситись до нього. Якщо розглядати премію, як незалежне від результату праці заохочування, можна виділити такі причини:

✅ Вислуга років

✅ Компенсаційні виплати

✅ Програма лояльності від фірми

✅ Заохочувальний бонус

✅ Виконання особових доручень

Премія, особливо у приватному підприємстві, може бути назначена за різні заслуги. А в державних підприємствах існує чітка система причин для отримання такої винагороди.

Як правильно заповнити наказ про преміювання співробітників?

Існують методичні рекомендації від міністерства праці та соціальної політики України від 29.01.2003 про організацію стимулювання праці працівників підприємств та організацій. Цей наказ допоможе не тільки преміювати співробітників, а й покращити дану систему та вдосконалити діючі на підприємствах системи, та розробити нові. Даний наказ допоможе ознайомитись з такими поняттями як:

? Матеріальне стимулювання праці

? Система матеріального стимулювання праці

? Винагорода

? Премія

? Надбавки та доплати

Наказ про преміювання співробітників обов’язково повинен містити назву організації та число наказу. Далі заповнюється основна частина документу. В якій вказується на основі якої норми закону буде виконане преміювання, кого та за що преміювати, коли, якою сумою та який вид премії використовується. Документ повинен містити печатку організації та підпис директора або відповідного уповноваженого лиця.

Не варто забувати, що керівник може, як преміювати співробітників та і позбавити премій. Як одноразово, так і на постійній основі.