Нововведення для пасажирів внутрішніх рейсів

Нововведення для пасажирів внутрішніх рейсів

А як часто Ви подорожуєте внутрішніми повітряними рейсами в Україні? За останній час стало суттєво більше можливостей для мандрів нашою країною літаком, оскільки збільшилась кількість рейсів та зменшились тарифи. Наприклад, на деякі маршрути з Херсону до Львова вартість приблизно дорівнює сумі, яку треба заплатити за автобусний рейс. Всі розуміють, що просто несумісні порівняння кількості витраченого часу на обидва види транспорту.

Про які нововведення для пасажирів внутрішніх рейсів стало відомо?

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» вніс певні доповнення в технологічні інструкції. Після цього ці зміни були одразу затверджені Державною авіаційною службою України. Це прийняті рішення, що дозволяють збільшити рівень зручності, який отримують пасажири внутрішніх рейсів по Україні.

Тепер не обов’язково мати з собою паспорт громадянина України чи закордонний біометричний документ, якщо Ви зареєстровані в додатку «Дія», де є Ваш цифровий паспорт. Ця можливість поки що працює у тестовому режимі для пасажирів аеропорту «Бориспіль», які користуються внутрішніми авіарейсами по Україні.

Як правильно використовувати додаток «Дія»?

Якщо у Вас уже є електронна версія документів у додатку, то коли прибудете в аеропорт, потрібно буде у пункті контролю безпеки показати смартфон, відкривши попередньо додаток «Дія». Після цього співробітники зчитають QR-код і Ви матимете можливість літати внутрішніми рейсами України.

А якщо у Вас ще немає електронних версій документів у додатку, то потрібно виконати декілька простих дій:

  1. Завантажте «Дія»;
  2. Пройдіть авторизацію.

Останнє можна зробити, наприклад, за допомогою акаунтів BankID або MobileID. Це просто, достатньо мати у телефоні авторизований мобільний додаток популярного українського банку. Після авторизації цифрові документи мають з’явитись автоматично у тому випадку, якщо в реєстрах у наявності повні дані.

Важливо враховувати, що на етапі тестування усіх закликають при можливості скористатися новим функціоналом. Чим більше буде таких клієнтів, тим швидше система запрацює ідеально. Але на час тестування краще все ж мати при собі документ, який посвідчує особу. Для того, щоб не ризикувати своїм часом та витраченими грошима на білет.

Пам’ятайте, будь ласка, поки що така функція працює лише для внутрішніх перельотів. Не можна використовувати додаток «Дія» для реєстрації на міжнародні рейси. Поступово, електронні документи повністю замінюють паперові у всіх сферах життя, що не може не радувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *