Оплата за допомогою долонь. Унікальна технологія від Amazon

Оплата за допомогою долонь. Унікальна технологія від Amazon

Уявіть собі, що можете сплатити покупки у супермаркеті без кредитних карток та готівки, а за допомогою своїх рук. Всесвітньо відома компанія Amazon не вперше приємно дивує покупців можливостями безконтактної оплати. Також не треба забувати, що цей онлайн-рітейлер отримав дозвіл у США на використання дронів для доставки товарів.

Руки платять за Вас

Світ не встиг оговтатися від можливості оплати за допомогою обличчя. Така технологія лише впроваджується в Україні. Про що нещодавно повідомило керівництво Приватбанку. А наразі Amazon уже продає свої товари завдяки сканерам долонь. Це дійсно революційна технологія, оскільки такого ще ніхто не робив.

Сутність полягає в тому, що система синхронізує відбиток долоні з банківською картою людини. Тобто після того як усі куплені товари будуть пробиті касиром, покупцю достатньо лише піднести свою руку до сенсора.

Поки що цей спосіб оплати доступний тільки у двох магазинах компанії, що розташовані у Сіетлі. Планується, що таке нововведення з’явиться у всіх інших магазинах по США. Спеціалісти компанії Amazon не виключають, що можливо поділяться технологією з іншими рітейлерами. Є плани про продаж Amazon One іншим компаніям для використання в офісах, стадіонах та магазинах.

Є велика вірогідність, що згодом оплата долонею стане доступною по всьому світу, що дозволить збільшити безпечність грошових операцій. Діліп Кумар, що є віце-президентом Amazon з питань роздрібної торгівлі повідомив певні особливості нової технології.

Для того щоб отримати високу точність ідентифікації долонь, системі необхідно не тільки сканувати лінії на долоні. Як повідомив віце-президент компанії, сканувати будуть також:

  • Кісті
  • Вигини рук
  • Підшкірні елементи
  • Вени

Як вважають експерти, це дозволить якомога краще ідентифікувати долоню та її власника. Наразі, покупець може користуватись лише двома банківськими картами. Кожну з них може прив’язати до однієї з двох рук. Зручно тим, що якщо система дасть збій на одній руці, то можна спробувати на другій, тобто прикласти іншу руку. Розробники виключають проблеми, але поки що система працює в тестовому режимі лише у Сіетлі.

Враховуючи, що карантинні обмеження у штатах з тотальним масковим режимом не планують відміняти, то сплата долонею стає більш актуальною, а ніж оплата обличчям. Таким чином можна залишити безконтактну оплату, безпеку для покупця та продавця, а також не потрібно носити з собою кредитні картки та переживати, що забули їх вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *