Поліцейський заплатив за вечерю – Різдвяне чудо

Поліцейський заплатив за вечерю – Різдвяне чудо

У США сталась звичайна ситуація для відділку поліції. З одного магазину надійшов дзвінок про крадіжку продуктів. За інструкцією офіцер мав провести профілактичну розмову та оштрафувати громадян за порушення закону. Проте сталось Різдвяне диво.

Що трапилось та чому подія привернула стільки уваги?

Метт Лім є звичайним поліцейським з невеликого міста Сомерсеті. Йому дістався цей посередній виклик перед Різдвом: дві жінки користувались касою самообслуговування та не просканували усі продукти, які вони поклали собі у пакет.

Коли поліцейський приїхав на місце злочину він захотів зробити щось хороше. Вислухав людей та зрозумів, що у них наразі складні часи й не вистачає грошей на те, щоб організувати святкову вечерю своїм дітям.

✅ По-перше, він попросив жінок покласти неоплачені продукти назад на полиці.

✅ По-друге, не виписував штраф сім’ї.

✅ По-третє, подарував сертифікати на їжу для того, щоб жінки могли організувати гідну вечерю своїм дітям.

Вартість цих сертифікатів у сумі 250 доларів. Не кожна людина готова віддати такі гроші незнайомцю. Як повідомляють в департаменті поліції, за словами Ліма, жінки були шоковані таким вчинком та дуже вдячні за його великодушність.

Хлопець розумів, що цій сім’ї була потрібна допомога, маленьке різдвяне чудо, на яке заслуговує кожна людина. І цей вчинок може стати прикладом до інших, що треба бути добрішим до близьких та оточуючих.