У чоловіка зі Львова суд відібрав права, а після засідання він сім за кермо та поїхав. Що йому за це буде?

У чоловіка зі Львова суд відібрав права, а після засідання він сім за кермо та поїхав. Що йому за це буде?

Ця історія почалась з того, що одного хлопця за нетверезе водіння суд позбавив посвідчення водія. Але йому було на це байдуже, тому він все рівно сів за кермо. Це звичайно ж помітили патрульні. Після чого направили справу до суду й там йому винесли покарання за таке порушення, а саме штраф на суму 20 400 гривень.

Це сталось у Сихівському суді у місті Львів. Важливо в цій історії те, що до цього ж суду приїхав патрульний третього батальйону в якості свідка. Саме він і помітив, що після рішення суду, підсудний вийшов з будівлі, сів у свій автомобіль Skoda Fabia і поїхав. Сказати про те, що представники Феміди від цієї наглості здивувались, це нічого не сказати.

Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Львівщини.

Через деякий час поліцейські зупинили цього водія. І знову був написаний рапорт щодо притягнення водія до відповідальності по причині не виконання ним рішення суду. Цікаво те, що у цього правопорушника патрульні виявили одразу два посвідчення водія. У поліцейській базі ці документи позначені як «загублені». Тобто житель Львівщини повідомляв, що втрачав свої права, а потім отримував ще одні. Ці незаконні документи поліція вилучила.

І матеріали по цій справі передали слідчим. Незабаром очікується новий суд. Далі буде.