Чому мобільний додаток UniExpert краще мати всім та завжди?

Чому мобільний додаток UniExpert краще мати всім та завжди?

Наскільки Ви впевнені у своїй безпеці? Чи маєте Ви гарантію, що з Вами нічого поганого не станеться? В цьому невпевнені 8 з 10 мешканців України, саме тому людині важливо завчасно думати про те, що робити в екстрених ситуаціях та до кого звертатись. Однак, таких необхідних спеціалістів, як адвокатів та медиків досить складно знайти у чужому місті, де нікого не знаєш.

Чому мобільний додаток UniExpert краще мати всім та завжди?

Якщо Вам стане погано або Ваші права будуть порушені, а Ви знаходитесь у незнайомому місті, що будете робити? Це ситуація, у яку краще не потрапляти, але ніхто від цього не застрахований у нашому бурхливому житті.

Деякі люди в такому стані розгубляться, інші спробують шукати допомоги у перехожих на вулиці або зателефонують на звичні номери 102 та 103. Проте цього може бути недостатньо.

Як дізнатися, де в кожному місті України знаходяться охоронні агентства, детективи, юристи та лікарні, коли вони будуть дуже потрібними? Саме для цього зручно мати серед своїх додатків у телефоні UniExpert.

Цей електронний помічник не займає багато місця серед оперативної пам’яті у телефоні. Проте, коли Вам буде необхідна певна інформація, то всі необхідні телефонні номери отримаєте одразу:

  1. Служби зайнятості;
  2. Пенсійний фонд;
  3. МОЗ;
  4. Протидія торгівлі людьми;
  5. Протидія насильству;
  6. Урядова гаряча лінія;
  7. ВРУ з прав людини;
  8. Правова допомога.

Як знайти спеціаліста поруч? 

Достатньо лише вибрати місце та кого саме шукаєте, після чого інтерактивна карта покаже Ваше розташування при увімкнених геоданих та місцеперебуванні найближчих до Вас спеціалістів. В додаток до цієї інформації зможете прочитати відгуки про конкретних державних або приватних експертів, дізнатись їх графік роботи, а також ознайомитись з рейтингом, який створюється на основі оцінок інших користувачів.

Важливо, що завдяки цьому додатку кожна людина може скористатись безкоштовними соціальними послугами, які надаються експертами з Міністерства юстиції України. В деяких ситуаціях така інформація може виявитися дорожчою за золото.

Раніше, для того, щоб знайти номер певної державної служби, потрібно було гуглити таку інформації, але її достовірність нічим не підтверджувалась. Сервіс UniExpert змінює правила, бо з ним достатньо лише відкрити улюблений додаток на смартфоні, клацнувши по екрану і швидко та у будь-який час отримати життєво необхідну інформації. Наскільки це рівнозначний обмін: одна секунда за життя?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *