Щоб врятувати сина від в’язниці, жінка склала заповіт на прокурора

Щоб врятувати сина від в’язниці, жінка склала заповіт на прокурора

На що готові піти мами для того, щоб захистити свою дитину? Одна жінка для цього навіть заповіла прокурору все своє рухоме та нерухоме майно. Коли пишеться «Все», то це означає «все, що вона має зараз та може мати потім, з чого б воно не складалось та де б воно не було».

фото Надії Максимець, Facebook

Через яку справу сина щедрої жінки хочуть запроторити до в’язниці? 

Про цікавий випадок розповіла речниця київської прокуратури Надія Максимець. Вона каже, що вже тиждень фігуранти кримінальної справи намагаються всіма способами, правдами і неправдами затягувати судові засідання.

А найбільш цікавим рішенням звільнитись від кримінальної відповідальності став заповіт матері одного з підсудних. Що ж це за справа, через яку жінка хоче віддати все своє майно?

Справа про групу валютних шахраїв. Днями правоохоронці їх затримали. За даними слідства приблизно п’ять місяців ці нехороші люди ошукували клієнтів, використовуючи несправжні пункти обміну валюти.

Після чергової афери на суму в 64 тисячі доларів правоохоронцями були спіймані чотири хлопці. Затриманим оголосили про підозру, а суду внесли клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Увесь час проведення засідань у районному Печерському суді , слідчим постійно намагаються завадити.

Як «валютчики» намагаються зірвати засідання суду?

Наприклад, засідання постійно відкладаються по причині клопотання зі сторони захисту щодо відводу судді, секретаря та прокурора. І це робилось не один раз, а повторюється по колу.

Окрім цього постійно безпідставно викликають медичну допомогу, що перериває засідання суду. Ще регулярно приходять клопотання, які суперечать одне одному: то проведення засідань з участю підозрюваних, а то в режимі відеоконференцій.

Але і це ще не все. Один з підозрюваних подав суду свою довідку щодо позитивного тесту на COVID-19. Проте як повідомляє речниця прокуратури, ця довідка мала всі ознаки підробленої. Наразі йде встановлення того, як саме та ким був зроблений цей «документ», оскільки вказана медична організація не видавала цю довідку.

І коли це все не допомогло, то використали мамин заповіт всього майна на ім’я прокурора. Ви подумали, що це хабар за визволення сина?

Насправді ні, такий документ створює штучні підстави для відводу прокурора та затягування судового процесу. Цікаво, чи буде повторено це знову з новим прокурором?