Що відбувається з людиною в екстренних ситуаціях і стані шоку?

Що відбувається з людиною в екстренних ситуаціях і стані шоку?

Чи були Ви у стані шоку? Якщо Ви були в паніці через те, що не знаєте що робити, то розумієте, що відчуває людина у такому стані. Таке може трапитись через різні причини. Наприклад, коли сталось щось лихе з людиною, або вона стала свідком поганих речей, коли шкодять здоров’ю, свободі або порушують права інших людей. В такій ситуації з’являється резонне питання, що саме треба робити?

Що відчуває людина в екстремальних ситуаціях?

Як Ви вважаєте, якщо переповнюють почуття, чи можна адекватно мислити? У разі небезпеки, розумні ссавці діють на основі генетичних інстинктів. Тобто миттєво вирішують «Бігти або дратися». Сучасні люди рідко у стані шоку зможуть зробити правильні висновки та дії, оскільки частіше за все перестануть рухатись та замруть.

Дійсно, коли емоції переповнюють, розум відключається. Для того, щоб миттєво розробити правильний план дій, потрібні особливі навички та вміння, які є не у кожної звичайної людини.

Розумні поради, що робити у шоковому стані

Коли людина відчуває серйозне емоційне потрясіння, то відчуття стають більш важливими за логіку. В такому разі через стан афекту можна зробити дуже неправильні висновки та вибрати неефективний план дій.

Як радять психологи, знаходячись у шоковому стані, варто в першу чергу заспокоїтись. Наприклад, порахувати до десяти, що частіше за все допомагає. А коли почнете контролювати власний розум, можна буде аналізувати ситуацію та створювати план дії. В сучасній країні, у випадку небезпечної ситуації, людині потрібно думати: «куди телефонувати?», оскільки завжди є спеціальні служби, які спеціально підготовленні для вирішення певних проблем.

Коли час іде на секунди, немає можливості шукати в Інтернеті телефонні номери певних екстрених служб. В такому разі дуже вигідно мати в телефоні додаток «Uni Expert». В ньому завжди актуальна життєво необхідна інформація, наприклад, телефонні номери:

  • Пожежної служби, поліції та швидкої.
  • Міністерства охорони здоров’я.
  • Служба протидії насильству.
  • Урядова гаряча лінія.
  • Протидія торгівлі людьми.

Це не всі номери екстрених служб. Також у додатку є інформація стосовно найближчих медичних центрів на карті з графіком їх роботи. Тобто у шоковому стані, коли людині найскладніше робити правильні рішення, достатньо лише нажати кнопку в телефоні, щоб зробити важливий крок у вирішенні складної проблеми.

«Uni Expert» збирає найголовніші номери екстрених служб в одному місці, щоб кожен, кому потрібна допомога, міг швидко її отримати. Завантажити додаток у телефон – це маленький крок для того, щоб мати можливість швидко відреагувати у складній ситуації та все зробити вірно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *