Якої тварини новий 2022 рік і як його зустрічати?

Якої тварини новий 2022 рік і як його зустрічати?

Які кольори одягу допоможуть залучити у життя фінансове благополуччя та любов – розповість UniExpert.

2022 рік за китайським календарем належить красивій і статній тварині – тигру. У 12-річному зодіакальному циклі східного гороскопу тигр іде третім. Ті, кому пощастило народитися під заступництвом великої смугастої кішки, відрізняються життєлюбністю, непереборною тягою до пригод та авантюр. Вони звикли без страху і докору приймати виклики долі з гордо піднесеною головою.

Згідно зі східним календарем, рік Чорного Водяного Тигра буде енергійним, непередбачуваним і в якомусь сенсі неспокійним. І водночас буде наповнений цікавими та захоплюючими моментами. Вдалим 2022 стане для людей артистичних і цікавих, які не бояться ризикувати.

Стихією 2022 року стане вода, а найщасливішими місяцями травень, липень та жовтень. Цифри, які принесуть успіх у 2022: 1, 3 та 4. 16 та 27 дні китайського місячного календаря стануть найсприятливішими.

Коли настає рік Чорного Водяного Тигра за китайським календарем

За східним календарем новий 2022 рік настане 1 лютого. Таким чином, тигр набуває чинності до 21 січня 2023 року. Тигра змінить м’який та пухнастий Кролик.

Як зустрічати 2022 рік Чорного Водяного Тигра ?

Тигр любить натуральність, тому потрібно віддавати перевагу декору із природних матеріалів. Ну і, звичайно ж, прикрасити будинок справжньою зеленою красунею-ялинкою. Або хоча б декількома гілочками. В прикрасі будинку звертайте увагу на блискучі стрічки та незвичайні прикраси. Тигр дуже любить свічки. Вибирайте вироби золотистих, сріблястих та блакитних відтінків.

У чому зустрічати Новий рік 2022 ☃️

Символ 2022 року – Чорний Водяний Тигр – той ще естет. Щоб його задобрити і залучити на свій бік успіх, треба пам’ятати, що він любить синій, помаранчевий та сірий кольори. Можна поекспериментувати з пісочними відтінками та блакитною гамою. Щоб покращити матеріальний добробут – вибирайте вбрання золотистої чи бронзової гами. Залучити до життя любов допоможе бірюзовий колір. Досягти кар’єрних вершин – чорне чи синє вбрання. Коричневий та фіолетовий кольори – не найкраще рішення для святкування 2022 року. Король року також оцінить хижий, “тигриний” макіяж. Особливо сміливі можуть навіть увійти в образ.

Стихія наступного року – Вода. Вибираючи прикраси для новорічної ночі, можна зупинити свій вибір на перлів, сріблі або прикрас із зображеннями мешканців моря.