Які послуги надає адвокат? В яких ситуаціях до нього звертатись?

Які послуги надає адвокат? В яких ситуаціях до нього звертатись?

«Мені потрібен адвокат», – скільки десятків разів Ви чули цю фразу хоча б у фільмах та серіалах? Цей незамінний юридичний консультант дійсно допомагає клієнту захистити свої права перед каральними машинами закону. Але мало хто знає, що саме робить адвокат та які послуги він надає.

Коли Вам потрібен адвокат та чим він допоможе?

У залежності від того, з якими видами справ допомагає адвокат, будуть залежати й перелік його послуг. Але в більшості випадків юрист пропонує основний сервіс для всіх справ:

  • Усна юридична консультація.
  • Підготовка позовної заяви.
  • Поїздка до суду для участі в судовому розгляді.
  • Ведення справи в суді першої інстанції.

Важливо при виборі адвоката обирати в першу чергу спеціаліста широкого профілю. Таким чином Ви гарантовано не натрапите на шахрая, а отримаєте допомогу від кваліфікованого фахівця.

У випадку, якщо Ви втрапили у ДТП, то адвокат може, проаналізувати матеріали, надати професійні рекомендації в справі. Тоді Ви точно будете знати, що далі робити та як відстоювати власні інтереси в суді.

Кримінальний адвокат – чому він дорожчий?

Одна справа, коли людина отримала штраф від дорожніх патрульних та хоче оскаржити це рішення в суді. Для цього потрібна лише консультація адвоката протягом тижня. Але, якщо клієнта підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення і затримали, а він знаходиться на постійних допитах та його права можливо утискають слідчі, то діяти адвокату треба швидко.

Не можна чекати, поки людина через незнання своїх прав скаже щось не те під впливом емоцій! Адже потім адвокату потрібно буде працювати в суді з “поганими картами”. Кримінальна справа складна для адвоката в тому, що потребує його негайної присутності, незалежно від того в який день або час клієнта затримали.

Також зустріч буде не в умовах зручного кабінету юриста, а в тісній та темній кімнаті. Це створює певний стрес та тиск навіть на досвідченого спеціаліста. Слідчі та прокурор під час допитів постійно йдуть на пролом та кудись поспішають, намагаючись взяти підозрюваного штурмом.

Не найкращі умови для праці в кримінального адвоката. А діяти треба швидко і не завжди є час на те, щоб продумати стратегію та підібрати потрібні аргументи.

Звичайні послуги адвоката в кримінальних справах – це обговорення з підзахисним, розробка тактики і стратегії захисту, написання документів:

  • Скарги.
  • Апеляції.
  • Клопотання.

Погані наслідки може мати помилка чи пропуск термінів адвокатом. Саме тому важливо в серйозних справах шукати досвідченого та перевіреного спеціаліста. Від якості наданих ним послуг буде залежати ефективність захисту Ваших прав та свободи. А для того, щоб правильно обрати необхідного фахівця можна скористатись зручною платформою UNIEXPERT, де знайдете найкращого спеціаліста серед усіх адвокатів, які знаходяться недалеко від Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *