Як втікати з відео-конференцій тоді, коли цього хочеться?

Як втікати з відео-конференцій тоді, коли цього хочеться?

У 2020 році дзвінки в Zoom, Google Meet, Skype, Microsoft Teams стрімко увірвалися в наше життя. Самі знаєте, чому так сталося.

У підсумку, усі раптово усвідомили, що будь-яке питання можна вирішити на місці: хоч навчатись на скрипці грати, хоч інвестиції в стартап залучайте. Але в епоху працівників мілленіалов не міг не з’явитися інструмент, про який розповімо у цій статті.

Sound the Excuse

Рекламне агентство TBWA London презентувало проект «Sound the Excuse». Розробники записали «звуки виправдання», які можна використовувати в якості відмовок для завершення відеоконференцій. Щоб зіскочити з дзвінка, до ваших послуг аж 22 варіанта, серед яких:

? Дитячий плач

? Пожежна сигналізація

? Стук в двері

? Вечірка у сусідів

? Доставка їжі

? Дзижчання від навали диких бджіл

? Найкумедніше – «ой, розлив каву на ноутбук»

Усі звуки можна знайти на сайті проекту, при необхідності можна додати у закріплення.

Zoom Fatigue

Вивчаючи цю тему, неможливо повірити в те, що відбувається, виявилося, що вже створили спеціальний діагноз – zoom fatigue або втома від zoom. На думку експертів, відеодзвінки перевантажують мозок, а необхідність постійно бачити у полі зору своє обличчя вважається додатковим фактором стресу.

Психологи вже радять урізати кількість дзвінків. Думаємо, що це ті ж психологи, які радять «більше відпочивати».

За задумом креативної творчої групи з TBWA, компанія спрямована на боротьбу з пригніченням людей від нескінченних відеоконференцій під час пандемії. Ми навіть не проти цю проблему якось підіймати, але у мене питання – навіщо робити вигляд, що брехати – це нормально? Давайте вчити людей прямо говорити «у мене моральне перевантаження, вибачте, до завтра». Навіщо робити компанію, яка допомогає брехати.

Ми за те, щоб люди відстоювали свій особистий простір і комунікували особисто, а не вмикали звуки ремонту у сусідів, щоб уникнути необхідності зробити щось «як дорослий».