Як заробити гроші підлітку в Україні в інтернеті і не тільки?

Як заробити гроші підлітку в Україні в інтернеті і не тільки?

Бажання заробляти у підлітка – аж ніяк не примха. По-перше, підліток з дитячих років засвоює просту істину – без грошей в сучасному світі не прожити. Мама з татом не будуть вічно працювати, забезпечуючи сина або дочку всім необхідним. Рано чи пізно вони підуть на пенсію, і працювати доведеться саме вам.

По-друге, потреба заробляти визначена пристроєм нашого світу. Підліток розуміє, що для того, щоб його бажання реалізовувалися, потрібно багато грошей. У батьків бюджет чітко розпланований, на кишенькові витрати залишається мало. Єдиний вихід – шукати способи заробітку.

Як заробити грошей підлітку старше 14 років?

Коли дитина стає підлітком, вважається що він досяг певного інтелектуального рівня і може впоратися з простою роботою, але робота кур’єром, розклеювачем оголошень або рознощиком флаєрів не вимагає прояву індивідуальності. Вона швидко набридне і не принесе морального задоволення.

Як заробити гроші підлітку в інтернеті?

У зв’язку з розвитком комерційного бізнесу в мережі інтернет з’явилася потреба в рекламі товарів і послуг, рерайтерах і копірайтерах, постінгу, обробцы графічної і текстової інформації, модерації сайтів. Все це вимагає оперативності, уважності і дозволяє проявити свій індивідуальний характер. А хто, як не підлітки відрізняються високою швидкістю виконання завдань!

Отже, ви задалися питанням: як заробити гроші в 16 років?

Копірайт

Це робота з текстом, копірайт вимагає обізнаність в обраному вами питанні. Припустимо, ви добре розбираєтеся в комп’ютерах, знаєте програми, значить, крім опрацювання вже написаних статей на цю тему, можете запропонувати свої ідеї та оформити їх у тексті, та так, щоб люди зацікавилися і захотіли спробувати вашу ідею в дії. Копірайт в цьому плані межує з сео-копірайтом – написанням текстів для просування в пошуковій системі.

Створення власного сайту

На сайті можуть розміщуватися товари, які ви виготовляєте самостійно або послуги, які ви можете надати. Ви можете найняти своїх друзів в якості помічників.

Можна розміщувати товари відомих фірм, замовляючи їх за однією ціною, а продаючи з невеликою націнкою, періодично влаштовуючи акції і знижки для підтримки активності клієнтів. Тобто створити свій власний інтернет-магазин. Головне, щоб товаром цікавилися.

Постинг

Найпростіший вид заробітку. Вам потрібно буде розмістити текст, який дає роботодавець, в групах або спільнотах в соціальній мережі. Чим більша кількість оголошень ви розмістите, тим більша кількість грошей отримаєте. Робота не пильна, вимагає тільки оперативності.

Модератор

Робота вимагає деяких адміністративних навичок, вміння керувати колективом, строго стежити за виконанням правил. Необхідно проводити відповідність написаним коментарів, повідомленнями з правилами співтовариства, групи, стежити за працездатністю сайту.

Заробіток на файлах

Увійдіть в будь-якому файлообміннику. Після завантажте цікавий користувачам файл, отримаєте посилання з його місцезнаходженням і намагайтеся розмістити посилання скрізь, де можете: в групі в контакті, на своїй сторінці, в повідомленнях друзям і т.д., домагаючись того, щоб якомога більше користувачів завантажили ваш файл. Платити вам будуть за кількість завантажень.


Як почати заробляти гроші підлітку не в інтернеті?

Як заробити грошей підлітку в Україні, якщо досвіду роботи і відповідної освіти ще немає? Все просто: варто розглядати варіанти, де ці критерії не є ключовими. І таких цілком достатньо, щоб вибрати заняття до душі:

✅ Кур’єрська доставка;

✅ Підробіток на пошті;

✅ Збиральні роботи на ділянках і в садах;

✅ Вигул собак, а також перетримка тварин;

✅ Уроки з молодших класів;

✅ Сезонна робота вожатим у таборі;

✅ Розклеювання оголошень;

✅ Рукоділля;

✅Мийка авто;

✅ Роздача флаєрів;

✅ Ремонт техніки.

В основному, ці заняття актуальні в літню пору, враховуючи основну обов’язок підлітка – відвідування школи. Але якщо ви відчуваєте в собі сили займатися не тільки навчанням, то заробляти можна практично в будь-який час року. Розглянемо тепер варіанти заробітку докладніше.

Кур’єрська доставка

Для жителів мегаполісу знайти подібну підробіток дуже просто. Працювати можна з чим завгодно: дрібної побутової технікою, кореспонденцією, квітами, подарунками, навіть з продуктами і ліками.

Доставка товарів значно спроститися, якщо ви будете добре орієнтуватися в місті або певному його районі, а також маєте власний велосипед. Це спростить завдання і дозволить заощадити час.

Робота на пошті

За подібними вакансіями слід звертатися безпосередньо в поштове відділення. Ймовірно, розносити пошту підлітку не довірять, а от допомагати в самому відділенні сортувати посилки, цілком. Так, грошей багато не заробити, але починати з чогось потрібно.

Прибирання садів і ділянок

Любіть працювати на свіжому повітрі? Багатьом держустановам часто потрібні послуги озеленювача або прибиральника території, особливо в міжсезоння. Та й штатні садівники рідко відмовляться від енергійних помічників. Якщо є можливість, то можна підключити до процесу своїх друзів, зібравши власну команду озеленювачів.

Вигулювання собак

Це заробіток №1 для багатьох підлітків в Європі, який у нас поки тільки набирає популярність. Втім, сьогодні і у нас достатньо тих, хто тримає домашніх вихованців, але через зайнятість не може забезпечити повноцінну прогулянку. Тому, якщо ви любите тварин і не проти провести з ними час на вулиці, такий заробіток саме для вас!

Розклеювання оголошень

На питання, де заробити грошей підлітку, даний варіант підробітку чи не перший в черзі на відповідь. З огляду на розмах роботи рекламних агентств сьогодні, а також їх необхідність в персоналі. За літо можна заробити не тільки на морозиво з соком, але і на більш серйозні речі. Головне – проявити працьовитість і поставитися до завдання з відповідальністю. На перших порах нових працівників, а тим більше, підприємливих підлітків, завжди перевіряють.

Мийка автомобілів

Ні, влаштовуватися на автомийку і чекати замовлень необов’язково. Досить знати, коли в мегаполісі годину-пік і де в цей час пробки. Поки водії нудьгують, пускайте в хід свої послуги: протирайте фари, капот, номера і диски автомобіля. Так, не завжди зручно носити з собою інвентар, але можна домовитися з охоронцем найближчої заправки або парковки, щоб зберігати все там. Оплата такої праці буває дуже щедрою.