Як навчити дітей бути уважними та використовувати додаток

Як навчити дітей бути уважними та використовувати додаток

У сучасному світі на кожному кроці ми стикаємося з небезпечними ситуаціями. Іноді навіть дорослі люди не знають як упоратися з ними, а що вже казати про малечу! Існує безліч прикладів, коли недбале ставлення до своєї безпеки, призводило до гибелі людей. Тому важливо виховувати у дитині інстинкт самозбереження.

Коли дитинча підростає та стає більш-менш самостійним, у всіх батьків виникає таке питання: «Як упевнитись у тому, що моя дитина буде в безпеці, коли я не зможу її контролювати та спостерігати за нею?».

Що треба робити, щоб бути певним у безпеці своєї дитини?

Батьки завжди захищають та оберігають своїх дітей від небезпек. Але простої турботи про здоров’я малюків недостатньо для становлення їхньої самостійності та відповідальності. Для того, щоб підготувати дітлахів до реалій складного та незрозумілого життя, Вам потрібно серйозно підійти до їх виховання.

У першу чергу важливо проінформувати дитину щодо надзвичайних випадків, їх вирішення та збереження власного життя. Адже кожна людина повинна знати, як правильно виходити цілим та неушкодженим з таких ситуацій:

  1. Пожеж;
  2. Витікання газу;
  3. Проблеми зі здоров’ям;
  4. Напади зі сторони інших людей;
  5. Утиски прав;
  6. Крадіжки.

Через відсутність життєвого досвіду дітям досить важко адаптуватися до небезпечних ситуацій, тому є висока ймовірність того, що наслідки будуть нещасними.

Що робити, якщо дитина не розрізняє екстрені служби?

Іноді дітлахам буває проблематично запам’ятовувати, за що відповідають деякі служби безпеки, як та при яких випадках їх можна викликати. Якщо у дитини не виходить засвоїти інформацію теоретично, тобто через лекції, розповіді і та профілактичні бесіди, варто спробувати навчити її практичним шляхом.

У такому разі допоможе простий, але дуже корисний додаток «Uni Expert». Він містить у собі номери екстрених служб, може показати розташування найближчих лікарень, охоронних агентств, судів, адвокатів та багато іншого.

За допомогою «Uni Expert» можна моделювати деякі надзвичайні ситуації:

  1. Тебе хочуть викрасти незнайомі люди. Дитина вмикає додаток, шукає на головній сторінці номер поліції та телефонує.
  2. Ти відчуваєш різкий запах газу. Аналогічно першому випадку, дитина знаходить номер газової служби.
  3. Ти серйозно поранився або дуже погано себе почуваєш. Дитина викликає швидку медичну допомогу або за допомогою карти з позначеними медичними закладами прямує туди.
  4. Ти бачиш, що будівля горить. Телефонує пожежникам.

Таким чином дитина швидко вивчає номери екстрених служб та починає орієнтуватися у просторі. Ви будете впевнені, що у будь-якій ситуації Ваша дочка або син зможуть убезпечити своє життя, не стануть жертвою нещасного випадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *