Як під час подорожі можна заробляти – рекомендації експертів

Як під час подорожі можна заробляти – рекомендації експертів

Більшість людей мріють про постійні подорожі світом, щоб кожного року бувати в різних країнах, спілкуватись з новими людьми. Але для цих громадян завжди залишається актуальною проблема: обмеженість фінансових ресурсів. Люди сильно прив’язані до своїх робочих місць та не можуть надовго полишати свою працю, бо ризикують залишитись без засобів для існування. А чи є вихід з такої ситуації?

Що таке Paycation?

Може Ви вже чули про сучасну моду на paid + vacation? Це дослівно означає повертати гроші за відпустку або навіть привезти додому якісь гроші після поїздки. Тобто люди намагаються заробляти, коли знаходяться десь на відпочинку.

Таким чином можна провести час з користю, оскільки це знайомство з великою кількістю нових людей та можливість робити щось нове. Наразі такий відпочинок дуже в моді та все менше людей приїздять у відпустку для того щоб пасивно лежати на пляжі, а намагаються з користю проводити час.

8 способів, як заробляти під час відпочинку

Найбанальніший варіант це робота на відстані. Тобто замість душного офісу працювати з ноутбуком у іншій країні під час мандрівки. Це вигідно тим, що є стабільна праця та заробіток, але часто це не зручно через різницю у часі. Однак, деякі працюють на іноземних клієнтів і може для них такий варіант буде досить зручним.

Більш популярним під час подорожей є фріланс. Зазвичай це проектна робота, яка не потребує постійного сидіння за ноутбуком, тому буквально можна працювати навіть лежачи на шезлонгу, попиваючи коктейль. Для цього потрібно мати з собою ноутбук та якісний доступ до інтернету.

Небанальний заробіток – це продавати власні фотографії. Тобто коли подорожуєте, свої тревел-фотографії можна не тільки постити у соціальних мережах. Є спеціальні сервіси, які купують їх. Наприклад, популярні фото банки Shutterstock та Depositphotos. Достатньо лише зареєструватись.

Класичний спосіб заробітку з американських фільмів – вигул собак. Уже давно існують спеціальні сервіси для цього, як DogBuddy. Це доволі зручно, бо можна заробляти в середньому 15 євро на день, просто гуляючи з собакою. А в цей час оглядати нові міста та красиві краєвиди в інших країнах. Та й з собакою веселіше, ніж одному.

Багато з туристів знаходять тимчасову роботу в іншій країні, поки там відпочивають. Як правило, найпростіше знайти заробіток у таких сферах як ресторанний бізнес, викладання, туризм та нерухомість, оскільки вони пропонують найбільше вакансій.

Ще один класичний спосіб заробітку це здавати квартиру в оренду під час поїздок. І поки Вас не буде, Ваша нерухомість буде приносити Вам дохід. Деякі кияни так і роблять, коли здають в оренду власне житло і за отримані гроші живуть у дешевих тропічних країнах. Є до речі й інший спосіб: можна доглядати за житлом іншого мандрівника і таким чином суттєво економити на поїздці.

В останні роки усе більшою популярністю набуває волонтерство. Це як правило не приносить заробітку, проте волонтерські програми покривають витрати на житло та їжу. Це дає можливість зануритися в іншу культуру, покращити розмовні навички й отримати безцінний досвід. Робота може бути різна, наприклад, доглядання за тваринами в заповідниках або реставрування споруд. Іноді це праця на фермі або викладання в освітніх закладах.

Не рідко для заробітку у подорожах мандрівники стають авторами гайдів. Для цього потрібно заздалегідь обговорити проект з тематичним виданням. Наприклад, якась газета про подорожі у листопаді хоче описати сільське життя південної Туреччини. А Ви як раз збираєтесь туди в поїздку, зможете привезти фотографії, інтерв’ю з місцевими жителями та іншу інформацію, яку не отримаєш з Інтернету.

Головне під час подорожей не гнатися за великими заробітками, бо у відпустку відправляються саме для відпочинку, але з користю. Вдалих мандрів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *