Як українці зароблять на економіці США та куди вона рухається

Як українці зароблять на економіці США та куди вона рухається

А чи знаєте Ви, яка ситуація з економікою США? І чому Вас це має цікавити? Важливо розуміти, що Америка має найбільшу економіку світу, яка тісно пов’язана з усіма провідними країнами. І якщо станеться щось погане з цією фінансовою машиною, то лавиною це також дістанеться до України.

Якщо на світових фондових ринках почнеться паніка, то великі гравці почнуть позбавлятись гривні, скуповуючи більш надійну валюту для захисту своїх активів. Що призведе до збільшення інфляції в Україні та падіння економіки. Це одна з причин, чому треба слідкувати за економікою США. А як не тільки не втратити свої гроші, а й заробити під час фінансової кризи?

Чому з Америки лунають суперечливі дані?

Економіка США досить серйозно постраждала від коронавірусної кризи. У другому кварталі 2020 зниження ВВП країни сягнуло 33%. Це рекордні дані, які демонструють серйозність ситуації.

Але, не дивлячись на складнощі в економіці, індекси на фондовій біржі США впевнено та швидко зростають. Наприклад, S&P500 у вересні 2020 року досягнув 3500 пунктів, а це історичний максимум для нього. Цей індекс показує цінність на фондовому ринку 500 найдорожчих компаній США.

Також суттєво піднявся інший важливий для Америки індекс – NASDAQ аж до позначки 12400 пунктів. Це доволі великі успіхи для фондового ринку. Але чому так відбувається, попри суттєве падіння економіки?

Для того щоб зменшити ріст безробіття та падіння ВВП, керівництво країни зменшило кредитну ставку до мізерних відсотків для того, щоб банки могли надавати дуже дешеві кредити малому та середньому бізнесу. Звичайно, частина коштів йде за призначенням. Але більша частина використовується банками для маніпулювання на фондовій біржі.

Завдяки такому ажіотажу серед інвесторів, індекси не тільки швидко зростають, збагачуючи власників акцій, а й отримують більшу вартість, ніж мають насправді. Постійно така бульбашка збільшуватись не зможе, тому в якийсь момент вона лопне.

Як українцям заробляти на економіці США?

Якщо б вкласти у березні 2020 року тисячу доларів у індекс S&P500, то зараз цей акціонер мав би 5000 доларів. І поки фондова біржа США зростає, потрібно використовувати такі можливості для заробітку.

Наприклад, українці можуть використовувати сервіси як Libertex та інші. Це дозволить використовувати понад дві сотні фінансових інструментів. Серед них є криптовалюти, метали, енергоносії, акції на фондових біржах США.

Початковим інвесторам важливо враховувати стандартні економічні закони. Що коли економіка швидко падає, то також швидко вона згодом буде підніматись. І це допоможе Вам суттєво заробити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *