Як часто та як треба перевіряти своє здоров’я у лікарів?

Як часто та як треба перевіряти своє здоров’я у лікарів?

Сучасний розпорядок дня розрахований таким чином, що у людей не вистачає часу ні на що, окрім роботи. А добре відомо, що постійна робота – це постійний стрес, а звідси і проблеми зі здоров’ям. Але спосіб життя не дає можливості на відвідування лікарні. Тому досить часто під час звернення до лікарні знаходять причину там, де її не чекали.

Які обстеження необхідно проходити, щоб не запускати своє здоров’я?

Перше, що допоможе вберегти своє здоров’я – загальний аналіз крові. У лікарні його можна здати як з пальця так і з вени. Що може показати цей аналіз:

  • Анемію.
  • Запальний процес в організмі.
  • Стан імунітету людини.

Низький рівень еритроцитів та гемоглобіну можуть бути першими ознаками анемії у людини. На ранніх етапах це захворювання легко піддається корекції.

Збільшення кількості лейкоцитів та швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) може вказувати на початок або на хронічний запальний процес в організмі. Це може бути, як ознакою перенесеної застуди, так і одним з більш серйозних захворювань.

Також обов’язково здавати аналіз крові на глюкозу. Цукровий діабет може розвиватись у будь-якому віці, тому аналіз крові на цукор дуже необхідний. Його треба здавати якомога частіше. Звісно, що цукровий діабет не діагностується по одному аналізу, навіть якщо цукор вище норми.

Також у перелік обов’язкових входить загальний аналіз сечі. Це індикатор роботи сече-статевої системи. Завдяки результатам цього аналізу можна сказати в якій саме частині цієї системи є хвороба та призначити правильне лікування. Також загальний аналіз сечі може допомогти виявити цукровий діабет.

До щорічної перевірки відносять електрокардіограму та флюорографію. Електрокардіограма оцінює роботу серця. Може виявити навіть перенесений безсимптомний інфаркт міокарда. Флюорографія вкаже на захворювання туберкульозом, плеврит або розвиток пухлини.

Також необхідно відвідувати офтальмолога. Це допоможе зберегти зір та в разі необхідності вчасно прийняти заходи.

Не треба забувати за дантиста. Адже лікування запущених зубів може спричинити ще більше проблем. До того ж вчасне лікування зубів обійдеться дешевше.

Раз у пів року жінки повинні відвідувати гінеколога, а чоловіки уролога. Після 45 років жінки щорічно повинні відвідувати мамолога. Це відноситься до скринінгу раку молочної залози.

Бережіть себе та піклуйтесь про своє здоров’я. Краще відвідати лікарню зайвий раз, ніж пропустити щось дійсно важливе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *