Житель Черкащини сидітиме у в’язниці за страшний злочин: вкрав собачий корм

Житель Черкащини сидітиме у в’язниці за страшний злочин: вкрав собачий корм

Наскільки страшним злочином є викрадення собачого корму? А от хлопцю з Черкащини суд присудив два роки тюрми за те, що він не оплатив на касі магазину 15 кілограмів корму, що сталось два роки тому.

Які є подробиці цієї резонансної справи?

Нещодавно був оголошений вирок чоловіку 44 років у Соснівському районі міста Черкаси. Йому винесли обвинувачення у таємному викраденні чужого майна, що класифікується у кримінальному кодексі як «крадіжка».

Справа у тому, що раніше цей чоловік уже відбував покарання у місцях позбавлення волі по такій же статті і тому цей злочин вчинений повторно, що є обтяжним фактором для суду.

За матеріалами справи стає відомо, що обвинувачувана особа 22 жовтня 2019 року, коли знаходилась в магазині для зоотоварів, взяв з полиці упаковку корму на 15 кілограмів і після чого вийшов з приміщення, не розплатившись. Такими неправомірними діями було нанесено матеріальної шкоди на суму 1375 гривень.

Під час судового засідання обвинувачуваного допитали. І він повністю зізнався у скоєному. Суд врахував у призначені вироку щире визнання вини.

За попереднім вироком у людини була не погашена судимість у розмірі 7 місяців умовно, які суд частково додав до нового терміну у півтора роки. Провівши арифметичні розрахунки, суд призначив людині позбавлення волі на термін 2 роки і один місяць. Це передбачено другою частиною 185 статті кримінального кодексу України.

Важливо розуміти, що офіційно вирок 2 роки за 15 кілограмів корму ще не вступив у силу. Оскільки законом дається 30 діб на те щоб подати апеляцію. Проте скоріш за все цього не станеться, оскільки в суді першої інстанції обвинувачуваний повністю признав свою вину.