Однорічний син депутата на Львівщині став власником медичного центру

Однорічний син депутата на Львівщині став власником медичного центру

Уявіть собі, як круто починати власний бізнес вже з першого року народження. От народились, Вам ще міняють памперси, а вже є власний медичний центр. Такого успіху не було навіть у Стіва Джобса. На жаль, засновник Apple просто не був сином Львівського депутата.

Якому саме Львівському депутатові так пощастило з сином підприємцем?

Щасливого татка звуть Григорій Козловський, він є депутатом Львівської облради від партії «ЄС». Його сину 9 травня виповнився 1 рік. Чудовий вік для того, щоб стати власником майбутнього приватного медичного центру, що будується по вулиці Раппапорта. 

Цікаво те, що однорічний Ярема Козловський вже є власником п’яти квартир у Львові. 

Про таку цікаву інформацію повідомив проект «Наші гроші. Львів», також ця інформація є у відкритому державному реєстрі речових справ на нерухоме майно. Будинок, який стане медичним центром, має площу приблизно 4,2 тисячі квадратних метрів. Маленький Ярема Козловський став власником цієї будівлі 9 квітня 2021 року на основі договору дарування (цікаво, як він підписував цей документ?).

Ця дитина народилась у шлюбі зі співачкою Юлією Думанською. Також Ярема є наймолодшою та п’ятою дитиною в сім’ї Козловського.

Цей майбутній приватний медичний центр матиме пологовий відділ. Тобто таке ж місце, де Ярема жив ще рік тому (де народився, там і знадобився, як кажуть). Цю будівлю зводить ТОВ «Лемберг Медікал Централ». Неймовірно, але власником цієї будівельної компанії є саме мама нашого молодого героя Юлія Козловська (Думанська це її дівоче прізвище). А от керує фірмою сам Григорій, шановний депутат Львівської облради.

Для такого будівництва компанія орендує землю вже майже два роки з серпня 2019 року. Тобто орендувати землю почали ще до народження власника – неймовірна далекоглядність. Цікаво те, що з будівництвом цього медичного центру пов’язано декілька судових спорів. В першу чергу в активістів є сумніви стосовно законності такого будівництва.

Для Яреми Козловського отримання великої нерухомості не вперше. Ще на початку року в нього вже була квартира, а також два паркомісця. А ще він вже має два приміщення гостьових будинків-елінгів, які займають загальну площу майже в 300 квадратних метрів. Що ж, добре бути сином депутата.