ТОП проблем, які треба подолати для успіху стартапу

ТОП проблем, які треба подолати для успіху стартапу

А чи плануєте Ви створити власний бізнес? Чи маєте цікаві ідеї, на основі яких можна буде запустити власний стартап? У такому разі Вам цікаво буде дізнатись, які проблеми виникають у початківців, як треба з ними справлятись та до чого бути готовим.

З якими викликами стикається новий стартап?

Для того, щоб підприємцю підвищити свої шанси на успіх, варто розумітись, з якими труднощами доведеться зіткнутись та знати, як їх подолати. Яких головних помилок припускається нова компанія:

  1. Нехтування маркетингом
  2. Відсутність планування
  3. Слабкі співзасновники

Це лише частина того, що роблять початківці неправильно. Усе завжди впирається у питання грошей. Важливо на самому початку відповісти на питання «а чи можливий розвиток бізнесу без інвестицій?». Якщо це критично для Вашого стартапу, то у такому разі обов’язково необхідно шукати можливості та засоби для фінансування та інвестицій власного проекту.

Як швидко розвивати власну справу, якщо потрібно постійно економити та скорочувати штат професійних співробітників? Звичайно, деякі проекти можуть ефективно розвиватись й без великого фінансування, але їх одиниці.

Що стосується маркетингу, то помилково покладатися на сарафанне радіо. Кожен успішний продавець знає, що частіше купують той продукт, який найбільш відомий, а не кращий.

Що варто робити для успішного початку роботи стартапу?

У першу чергу потрібен чіткий план. Це стосується не тільки запланованих обставин, а й несподіваних ситуацій. Тобто треба наперед продумати, яку модель поведінки компанії обирати, коли стається певна несподіванка.

Головний ресурс успішного стартапу – це талановита команда. Знання та навички це важливо. Але набагато краще ставлення людей до того, чим вони займаються. Якщо команда буде вкладати у справу душу, вірити в успішне власне майбутнє з цим проектом, то це суттєво підвищить ймовірність успіху для всієї компанії.

Також необхідно дати команді дещо більше, ніж гідну зарплатню. Підприємцю важливо мотивувати та захоплювати співробітників наміченими цілями.

Не знати щось або не вміти це нормально, особливо для новачків. Погано, якщо керівник не хоче визнавати своєї некомпетентності, не бажає вчитись новому та консультуватись з перевіреними професіоналами.

Як бізнесу стати успішним? Він має пропонувати вирішення певної проблеми або для всіх людей або деякої групи. Тобто стартапу обов’язково потрібно визначити свою цільову групу для того, щоб успішно продавати власний продукт.

Важливо обов’язково продумати, як саме покупець дізнається про вигідну для нього пропозицію. Недостатньо лише розповісти про себе у соціальних мережах. Потрібні холодні продажі та боротьба за кожного потенційного клієнта. Важливо робити так, щоб усі потенційні покупці перетворювались у постійних. А для цього потрібний якісний сервіс, людяність та зворотній зв’язок.

Важливо пам’ятати, що стартапів багато і між ними постійно створюється конкуренція у будь-якій сфері. При цьому конкурентів постійно стає все більше. І для того щоб вижити та розвиватись у боротьбі за клієнта, потрібно адаптуватись до нової реальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *