Що необхідно робити, щоб стати гарним адвокатом?

Що необхідно робити, щоб стати гарним адвокатом?

Яка на сьогодні ситуація з юридичною освітою в Україні? У цьогорічному списку абітурієнтів, як і десять років тому, найбільше саме юристів. І це не дивно, популярність до цієї спеціальності була завжди. Освіта, яка вважається одною з найкорисніших та високооплачуваних. Але саме через такий ажіотаж до вищих навчальних закладів утворюється прямо протилежний ефект.

До чого призводить висока популярність юридичних університетів серед абітурієнтів?

Поруч з новими випускниками юридичних навчальних закладів не створюється велика кількість нових робочих місць. А такими спеціалістами ринок праці вже давно перенасичений. Як результат, створюється надто серйозна конкуренція, при якій отримати високооплачувану роботу стає не так просто юристу, а багато випускників працюють не за своїм фахом.

Ще більше масла у вогонь додають сучасні можливості для самоосвіти. Багато громадян без спеціальної вищої освіти самотужки отримують необхідні юридичні знання та користуються безкоштовними порадами інших юристів. В таких ситуаціях, зменшується актуальність платної юридичної практики. Однак, адвокати будуть потрібні завжди, а особливо професійні та досвідчені експерти.

Як стати не просто професійним адвокатом, а ще й затребуваним?

Як показує практика, адвокати «старої школи» постійно вчаться сучасним трюкам. Наприклад, використовують twitter для висвітлення необхідної інформації, а також LinkedIn для багатьох цілей, включно з можливістю пошуку нових клієнтів.

Але використання сучасних технологій є далеко не єдиною вимогою, якої має дотримуватись успішний юрист. Яких рекомендацій варто додержуватись, щоб обов’язково досягти успіху адвокату?

Розумітися у своїй справі

Чим більше читати фахової літератури та спілкуватись з досвідченими юристами, тим більше будете знати, вміти та розуміти. Це таке саме тренування, як і стимуляція м’язів у тренажерному залі.

На щастя або на жаль, регулярно створюються або змінюються закони, що завжди треба враховувати у роботі адвоката. Також важливо постійно приділяти увагу самовдосконаленню, наприклад, вивчати іноземні мови, які дозволять отримати доступ до більшої кількості корисної інформації. Одним словом, чим краще розвивається адвокат, тим більш він затребуваний.

Піддавайте сумніву кожне твердження, бо не варто розділяти все на «біле» та «чорне»

Як голосить народна мудрість: у кожної сторони своя правда. Хороший адвокат не має права сліпо вірити комусь чи чомусь, оскільки для нього головне знайти достовірні факти та довести справедливість.

Звичайно, вірити у щось це добре, але такі дитячі ідеали не дозволять професіоналу докопатися до суті речей. А це призведе до плачевних результатів.

Майте гідний вигляд

Коли потенційний клієнт обирає для себе адвоката, він в першу чергу оцінює його зовнішність. Існує поширена думка, що якщо людина виглядає неохайно, то так само вона веде свої справи, а вибір власного юриста-консультанта є дуже відповідальною справою.

Інстинктивно люди довіряють тим та звертають увагу на тих, хто їм подобається. Юриспруденція це далеко не єдина сфера, де правильно виглядати дуже важливо.

Користуйтесь всіма можливостями для самореклами

У еру соціальних мереж можна створити велику кількість безкоштовних онлайн сторінок, де є можливість ділитися власними думками, рекламувати свої послуги і таке інше. Особливо вигідно використовувати можливості додатку UniExpert. Там люди обирають собі адвоката, що знаходиться поруч.

При цьому, є можливість залишення відгуків про тих експертів, які сподобалися або не сподобалися. А найголовніше, що адвокат отримує можливість безкоштовної реклами своїх послуг і кожна людина може подивитись, де знайти цього спеціаліста, його номер телефону та іншу корисну інформацію. Цей сервіс допоможе зробити суттєвий крок для того, щоб стати гарним адвокатом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *