Як заощаджувати за допомогою кешбеку?

Як заощаджувати за допомогою кешбеку?

Бажаєте витрачати менше коштів, але не відмовляти собі у нормальному житті? Тоді Вам варто озброїтися кешбеком – поверненням грошей з покупок. Зараз він став неабияк популярним та корисним для кожного користувача кредитної картки.

Як працює кешбек?

Якщо простими словами, то ця функція дозволяє повернути певну частинку вартості товару, який Ви придбали. Зазвичай кешбек забирає назад до гаманця до 20% оплаченого продукту. Відсоткова ставка залежить від:

1️⃣ Партнерства компанії та банку, карткою якого Ви володієте. Таким чином підприємство збільшує кількість проданої продукції, а фінансова організація привертає більше клієнтів до себе. Та й покупець залишається у плюсі.

2️⃣ Від категорії послуги або продукту, який Ви купуєте. Вони розділяються на: продовольчі продукти, косметику та здоров’я, транспорт, кафе та ресторани, інше. Подібні групи та їхню ставку формулює банк самостійно.

Іноді, аби скористатися цією функцією, потрібно слідкувати за часом. Деякі магазини затримують процес кешбеку, для того щоб впевнитися у тому, що покупець не поверне товар. Тому така процедура може тривати терміном від 14 до 60 днів.

Також слід пам’ятати, що при виведенні кешбеку Ви автоматично сплачуєте податок на прибуток, який зараз складає 19.5%. До нього входить саме мито та військовий збір.

А можна повернути частину грошей заплачену за комунальні послуги?

Цікаво, що деякі банки дійсно дозволяють скористатися кешбеком з цієї категорії! Відсоткова ставка складає приблизно до 5%. Спочатку може скластися враження, що це мізерні гроші, але комунальні послуги сплачуються цілорічно. Тому таке здешевлення стане швидко помітним через декілька місяців, особливо у холодну пору року, коли квитанції за опалення бувають надто високими.

Які смартфон-додатки допоможуть заощадити?

✅ Capital One Shopping – за допомогою нього Ви зможете, просто просканувавши QR-код, знайти такий же товар, але дешевше. Крім цього, програма буде застосувати купони та знижки, аби ще більше зменшити ціну.

✅ MyPoints – додаток, у якому налічують близько 2 000 магазин-партнерів: eBay, Target, Amazon. Тут Ви зможете отримати кешбек до 40%! Заощаджені кошти можна вивести через PayPal.

✅ Dosh – програма схожа на попередню, але з більш розширеними можливостями, адже до неї входить безліч готелів та ресторанів, які розташовані по всьому світу!

Кешбек це доступний спосіб заощаджувати. Спочатку може здаватись, що отриманий дохід невеликий, але за рік збереться суттєва сума, яку буде приємно витратити на нові покупки та знову отримати з цього кешбек.