Як заробити на біткойн країнах? Чому це називають криптовалютою без вкладень?

Як заробити на біткойн країнах? Чому це називають криптовалютою без вкладень?

Під час карантину різко збільшились запити на роботу в Інтернеті. Проте, далеко не всі виявились готовими до такого. Адже, серед багатьох пропозицій про золоті гори, дуже важко знайти гарний варіант.

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта– цифровий актив, що не має фізичного аналогу. Використовується під час валютних, обмінних операцій в електронному вигляді.

Ринок криптовалюти, такий самий, як і звичайний. Монети можуть падати, рости, тримати свій курс. Однією з найпопулярніших є Біткоін. Багато людей навіть не чули про інші монети, але з кожним днем їх стає все більше і більше.

Приблизний курс криптовалюти до долару становить:

? Біткоін – 10200 доларів.

? Ефіріум – 350 доларів.

? Тезер – 1 долар.

? Ріпл – 0.25 долара.

? Лайткоін – 48 доларів.

? Єос – 3 долари.

? Трон – 0.03 долари.

Звісно, це не всі та навіть не список основних онлайн валют. Експерти радять, починаючи біржові операції з криптовалютою, мати значний стартовий капітал.

Як заробити Біткоін без вкладень?

Фраза заробити біткоін легко і без вкладень звучить дуже заманливо. Адже якщо Ви маєте монету, котра коштує 10 тисяч доларів, то навіщо взагалі проводити з неї операції. Можна заробити 2-3 біткоіни, продати їх і придбати квартиру та непоганий автомобіль.

Але реальна ситуація досить відрізняється. Зазвичай Вам пропонують виконувати роботу за соту або навіть тисячну частину монети.

Це звісно не зробить з Вас міліонера за 1-2 місяці, але для початку може стати непоганою надбавкою до заробітної плати. Так як все таки можна заробити біткоін?

В Інтернеті можна знайти біткоін крани. Це один з найпопулярніших та найдоступніших способів заробити криптовалюту. Це може виглядати як сайт в інтернеті, так і додаток на телефон, чи комп’ютер. Юзеру необхідно виконувати завдання, що прописані в умовах, а за це на його рахунок будуть надходити віртуальні гроші.

Хто платить Вам та навіщо йому це?

Для того, щоб зрозуміти хто є спонсором, необхідно розібратись з даного роду роботою. Ви повинні:

✅ Відвідувати сайти

✅ Натискати на рекламу

✅ Проходити опитування

✅ Дивитись відео

✅ Грати в певні ігри

✅ Вводити капчу

Все це, так чи інакше допомагає активності сайту. Ви створюєте «онлайн» на тому ресурсі де перебуваєте. А в Інтернеті, як і в житті все взаємозв’язане. Чим популярніший сайт чи гра, тим більше можна на ньому заробити.

Варіанти сайтів для заробітку:

⚜️ AdBTC Top. Тут можна отримувати від 70 сатосі (стомільйонна частина біткоіну) за перегляд реклами. Також можете займатись ручним та автоматичним серфінгом сайтів. Або вирішувати капчу та отримувати криповалюту.

⚜️ Kickass Traffic дуже популярний тим, що для виводу криптовалюти непотрібно заробляти багато. Ви можете починати виводити з 3 тисяч сатосі. При активному відвідуванні платформи, таку суму можна заробити за декілька днів.

⚜️ Freebitcoin спеціалізується на введені капчі. Але сам сайт має багато розіграшів та бонусів. За кожне введення Ви отримуєте бали на які можете покращити свій заробіток. Можна використовувати смартфон та заробляти будь-де.

⚜️ moonbit.co.in дозволяє заробити різну криптовалюту. Має бонусну та накопичувальну систему. Якщо заходити хоча б один раз в день, будете отримувати бонус. Можна використовувати дану платформу для довготривалого використання.

⚜️ Bittube.me хоч і пропонує невеликий заробіток, але і робити не потрібно нічого. Встановіть додаток та переглядайте будь-які відео на Ютубі. В цей час криптовалюта буде майнитись та капати на Ваш рахунок.

Де і як заробляти вирішувати Вам. Та чи потрібно витрачати свій час також залежить від Вас. Але чому не спробувати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *