Як заробляти на криптовалюті? Поради новачкам

Як заробляти на криптовалюті? Поради новачкам

Чи знаєте Ви, що криптовалюта є одним з найбільш прибуткових активів? Професійні інвестори вказують, що у часи кризи з’являються ще більше можливостей для того, щоб збільшити заробітки на криптовалюті. Як це правильно зробити та чому все більше трейдерів розуміють, що вигідно торгувати на біржі саме цим?

Навіщо потрібна крипта та яка з них є найбільш популярною?

У першу чергу криптовалюту використовують для безпечного обміну ресурсами між користувачами. Перевага від революційного переказу грошей у порівнянні із банківськими транзакціями в тому, що фінанси потрапляють напряму.

Наприклад, коли людина відправляє гроші на банківський рахунок, то ці фінанси проходять через банк, тобто у транзакції беруть участь три сторони: Ви, одержувач та банк. Саме це використовують хакери для заволодіння чужими коштами.

Перспективи цієї індустрії підтверджуються тим, що все більше передових країн на законодавчому рівні визнають криптовалюту. Наприклад, вона є офіційно дозволеною до використання у Німеччині, Норвегії та Чехії.

Завдяки широкомасштабній легалізації підвищується й попит, саме тому з кожним роком стає все більше послуг та товарів, які офіційно можуть оплачуватись за допомогою криптовалюти.

Наприклад, використовуючи Bitcoin часто можна розплачуватись за бензин, сплачувати за продукти та каву в ресторанах. Завдяки тому, що популярність такого електронного продукту підвищується, тому й цікавість серед інвесторів до цієї галузі теж збільшується.

А Ви вже використовували Bitcoin? Ця проста назва створила справжню революцію у світі й надалі є одною з найбільш популярних та поширених криптовалют у різних країнах. Тому саме на неї роблять ставку інвестори. Як повідомляють експерти, у цієї криптовалюти досить велика волатильність.

Досить оптимістичні прогнози для Біткоїна: через декілька років збільшення акцій до п’ятдесяти тисяч доларів. І це досить посередні прогнози. Але Bitcoin це не єдина криптовалюта, що варта уваги. Наприклад, інвестори часто купують:

  • Tether;
  • Ripple;
  • Ethereum;
  • Bitcoin Cash.

Але, все ж Bitcoin залишається найбільшим за рівнем капіталізації та популярністю.

Що робити для заробітку за допомогою криптовалюти?

Для того, щоб отримувати прибуток з інвестицій у криптовалюту, важливо засвоїти ключові поняття та розумітись в основних принципах роботи на цьому ринку. Самостійно розібратись у складних аналізах перспективах ринку складно, саме тому корисно звернутись за допомогою до фахівців. Наприклад, до професіоналів з Forex Club.

У таких компаніях проводиться якісна освіта для того, щоб навчитись успішному трейдінгу. Що важливо в першу чергу знати для успішного заробітку на крипті?

Є два способи для отримання прибутку: активний та пасивний. Останній означає вкладання інвестицій у купівлю криптовалюти. На сленгу цей процес називається холдінг. Тобто потрібно очікувати підвищення ціни на криптовалюту для вигідного перепродажу.

Криптотрейдінг підходить для тих, хто готовий вкладати багато часу та може активно здійснювати операції на ринку. Тобто кожен інвестор може сам обрати для себе найбільш актуальний спосіб доходу: активний або пасивний.

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *