Як уберегтися від гіпертонії та чому це небезпечно?

Як уберегтися від гіпертонії та чому це небезпечно?

Чи знаєте Ви, який фактор є найбільш небезпечним для здоров’я сучасної людини? Мало хто знає, але це саме стрес. І це підтверджують сучасні дослідження, оскільки небезпека від цієї здавалось «незначної проблеми» суттєво вища за екологію, забруднене повітря, а також харчові продукти поганої якості. Також стрес викликає підвищений тиск та гіпертонію. Недуга, яку звикли у суспільстві недооцінювати.

В чому головні небезпеки підвищеного тиску?

Нервова дезадаптація та суттєве зниження імунітету – це лише частина усіх проблеми, які викликають в організмі стрес. Серед розповсюджених та неприємних проблем також відрізняють:

  • Розвиток метаболічного синдрому;
  • Ендокринні захворювання;
  • Підвищення артеріального тиску;
  • Збільшення ваги.

Складне слово дезадаптація нервової системи проявляється симптомами важкості голови, появі надмірної стомлюваності та дратівливості, а також головного болю. Якщо розглядати небезпеку від стресу для ендокринної системи, то головний удар на себе приймає саме щитовидна залоза. Може проявлятися захворюванням щитовидки, розвитком діабету, а також порушенням гормонального фону. І це стосується як жінок, так і чоловіків.

Гіпертонія викликає багато неприємних симптомів. Серед них дискомфорт в області серця, прискорене серцебиття, аритмія й підвищений тиск. Останній симптом дуже небезпечний, оскільки проявляється переважно у молодих активних людей, які не звикли звертати увагу на такі «дрібниці».

Високий тиск характеризується компенсаторним спазмом судин серця, а це означає що до нього буде поступати замало крові. Ще викликає мікроінфаркти.

Експерти зазначають, що люди з великим тиском набагато раніше починають хворіти на атеросклероз. А також у них є висока ймовірності отримати інсульт.

Як не отримати гіпертонію та ускладнення від хвороби?

А Ви знали, що за смертністю у світі лідирують саме серцево-судинні захворювання? А от слідкувати за своїм здоров’ям простіше, ніж здається. В першу чергу важливо отримувати якомога менше стресу. Корисними для заспокоєння будуть медитації, фізичні тренування та достатня кількість відпочинку.

Важливо часто вимірювати артеріальний тиск, пристрій для цього може купити кожен. Якщо відчуваєте біль у серці, обов’язкового навідайтеся до лікаря для отримання консультації та проходження кардіограми. А ще корисно проходити профілактичні дослідження. Наразі є багато якісних медичних центрів, а завдяки додатку UniExper знайти необхідну медичну установу поблизу себе стало швидко та зручно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *