Де можна відпочивати за кордоном українцям під час карантину?

Де можна відпочивати за кордоном українцям під час карантину?

Настав час літнього відпочинку та поїздки на море або за кордон. Та у результаті карантину не усі улюблені місця можна відвідати цього літа.

Куди можна поїхати у 2020 році українцям?

Спеціально для тих, хто хоче поїхати за кордон, створено інтерактивний ресурс. Там можна побачити оновлену інформацію про те, які країни можна відвідати. Всесвітня організація охорони здоров’я постійно оновлює список країн, в котрі відкрито в’їзд для громадян Євросоюзу. Для цього аналізують:

  • Кількість заражень на 100 тисяч населення.
  • Динаміку захворювання.
  • Процент зараження.

Ці списки дуже не стабільні, тому не варто брати квитки завчасно. Наразі є список країн, котрі можна відвідати. Наприклад, Албанія яку можете відвідати вільно.

Також українці можуть відвідати Білорусь, але за умови 14-ти денної ізоляції. Такі самі правила очікують туристів, котрі зібрались до Великої Британії.

Для тих, хто полюбляє морський відпочинок, відкритий кордон з Єгиптом. Для українців відчинені усі готелі та види туризму. Для тих хто любить теплі краї, можна відвідати Іран та Ірак.

Тим, хто цікавиться історією вікінгів, полюбляє ель та гори можна відвідати Ірландію. Країна відкрила свої кордони для українців, як і Ефіопія, Замбія, Кенія, але за умови проходження 14-ти денного карантину.

Південний Судан має трохи жорсткіші умови відвідування країни. Треба пройти тест на Covid-19 та двотижневу обсервацію.

Відвідати одну з найрозвиненіших країн світу США також можливо, але якщо до цього Ви не перебували у країнах Шенгенської угоди, Великій Британії, Ірландії, Бразилії, Китаї. Тому ретельно підбирайте маршрут для Вашого турне. Можливо спочатку краще відвідати США, а потім допустимі країни Європи.

Якщо, Ви вирішили пройти тест на COVID-19 та отримаєте негативний результат, це відкриє Вам двері до таких країн як:

  • Чорногорія.
  • Туніс.

Але за останніми даними з офіційних джерел у Тунісі, як і в Словенії, Ви будете зобов’язані пройти карантин.

В Таджикистані та в Сомалі діють спеціальні обмеження для туристів. Ви маєте особисто отримати дозвіл від уряду Таджикистану. Про обмеження для туристів в Сомалі необхідно дізнатись заздалегідь.

Якщо Ви полюбляєте відпочинок біля Чорного моря, тоді кордони Туреччини для Вас відкриті, але пам’ятайте про окремий пункт у страхуванні. Необхідно оформити страховий поліс на COVID-19. Ця умова знадобиться і для відвідування Танзанії.

Бережіть себе та дотримуйтесь умов карантину на відпочинку й тоді усе буде добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *