Де побувати в Україні? Найкращі місця для відпочинку у 2020 році

Де побувати в Україні? Найкращі місця для відпочинку у 2020 році

А як змінилось Ваше життя після масового закриття кордонів у світі? Багато людей суттєво обмежені у своїх можливостях подорожувати вільно різними країнами. З іншої сторони це створює коріння для туристичного буму по Україні. Насправді у нашій державі багато цікавих та якісних місць, де можна відпочити кожному.

Куди поїхати в Україні на море?

Під час літньої спеки, перше про що думають люди це відпочинок на морі. Для початку кожен відпочивальник має змогу обрати, що йому до вподоби: Чорне або Азовське море.

Наприклад, якщо Вам подобаються розваги та активний відпочинок, то найкраще мандрувати в Одесу. Тут є пляжі для молоді, наприклад, «Аркадія». А також достатньо пляжів, як «Ланжерон» та «Отрада», які для більш спокійного відпочинку. Про всі чудові місця, через які славиться цей південний курорт, кожен багато разів чув. В Одесі навіть є можливість отримати гострі відчуття та побувати у справжніх катакомбах.

Для того, щоб відпочити на Чорному морі, можна поїхати також у Миколаївську та Херсонську області, де багато місць на будь-який смак. Для тих, хто любить поєднання з природою, пропонується відвідати Джарилгач – єдиний в Україні безлюдний острів. Недалеко знаходиться найбільша в Європі пустеля «Олешківські піски».

Де отримати екстрим в Україні?

Наша країна багатогранна й тут може знайти щось по душі кожен турист. Наприклад, можна відвідати Південний Буг (Миколаївська область). Там постійно проводяться заняття з рафтингу. Це неймовірні відчуття, коли твій човен швидкою течією спускається по гірським порогам річки. Тут є можливості добре провести час, як професіоналам, так і початківцям. Є маршрути різної складності, а найголовніше, що вода тепла.

А Ви вже піднімались на найвищу точку України – гору Говерла? Карпати передусім славляться тим, що тут багато гір та можливостей піднятись на них. Усі складнощі, пов’язані з підйомом на вершину, з легкістю окупаються, як тільки піднятись на самий верх.

Як організувати пізнавальний відпочинок?

Якщо у 2020 не хочеться підкорювати гірські річки або ніжитися на пляжі, то можна поринути у справжню українську історію. По нашій країні безліч історичних пам’яток, а особливо фортець. Наприклад, на західній Україні багато таких споруджень, що залишились від поляків та угорців. А на півдні країни туристи роздивляються фантастичні кримськотатарські та османські фортеці. Наприклад, у містечку Білгород-Дністровський можна оглянути Аккерманську фортецю.

Багато людей за національним колоритом кожен рік приїздять до села Великі Сорочинці, яке знаходиться на Полтавщині. Саме тут проходить відомий не тільки в Україні Сорочинський ярмарок. Туристи полюбляють це місце не тільки завдяки можливості придбати унікальні сувеніри, а й тому що можуть отримати унікальний досвід під час освоєння народних ремесел. Україна багатогранна. Тут є пустелі, острови, гори, моря, Козацька Січ й це лише маленька частина перлин, які постійно зустрічають туристів. То чому б у своїй країні не відкрити для себе щось нове?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *