Що необхідно знати, щоб вберегти себе від штрафів?

Що необхідно знати, щоб вберегти себе від штрафів?

А чи знаєте Ви, що найменша смертність на дорозі саме у Норвегії? У цій країні приблизно у шість разів менше помирають водії, а ніж в Україні. Хто знає, але можливо це пов’язано з розмірами штрафів.

Що таке штраф?

Штраф – це гроші, котрі необхідно сплатити, якщо порушено адміністративне правопорушення та цей факт підтверджено вироком суду. Штраф може бути призначений, як за адміністративну, так і за кримінальну відповідальність. Отримувати покарання дуже неприємно, тому краще їх уникати.

Для того, аби вберегтись від штрафів, треба зрозуміти за що їх отримують. Напевно, можна розділити покарання на:

  • Штрафи на дорозі.
  • Штрафи, що не відносяться до дороги.

Отже, водії найчастіше порушують правило швидкості. В Україні за перевищення швидкості понад 20 км/год. Ви отримаєте штраф у розмірі 255 гривень, а перевищення швидкості на 50 км/год. Вас чекає штраф 510 гривень. Пам’ятайте, якщо заплатити штраф впродовж 10 днів, Ви сплачуєте лише 50% від його вартості, тобто 122,5 та 255 гривень відповідно.

Другим найпопулярнішим штрафом умовно називають «їзда по тротуару». Він оцінюється також у 255 гривень. Багато водіїв люблять припарковувати своє авто на газоні або тротуарі. Паркування можна робити лише на краю тротуару та за умовою, якщо на рух пішоходів залишається не менше двох метрів. Якщо високий бордюр заважає паркуванню й потрібно об’їхати машиною по тротуару це також порушення, за яке потрібно буде заплатити.

Якщо Ви сильно поспішаєте, то проїзд на червоний колір світлофору також не зійде з рук. За це Вам доведеться заплатити 425 гривень. За неправильний проїзд ЖД переїзду штраф буде складати понад 800 гривень, до того ж це дуже небезпечно для Вашого життя. Краще пропускати пішоходів й поїзди, не тільки з моральної точки зори, але й з фінансової.

Перед тим, як сідати до машини, краще перевірити наявність всіх своїх документів. Відсутність прав, страховки, техпаспорту або прострочене водійське посвідчення буде коштувати 425 гривень.

Якщо Ви плануєте перевозити на передньому сидінні дитину, що нижче 140 см або молодше 12 років, то будьте готові до попередження, а за не пристебнутий ремінь або відсутність шолому – штраф 51 гривня. Спеціалісти радять Вам дотримуватись правил на дорозі, адже це може врятувати життя не тільки Вам, а й оточуючим.

Отримати штраф можна не лише будучи за кермом автомобіля. Наприклад, пішохід, переходить дорогу на червоний колір світлофору або перебігає через проїзну частину, має викласти власні кошти у бюджет країни.

Другим за популярністю штрафом є пиття спиртного в громадському місці. За перший раз буде штраф до 85 гривень, другий до 119, а третій – до 136 гривень, арешт на 15 діб або виправні роботи терміном 2 місяці. Для того аби оминати штрафи, просто слідуйте правилам дорожнього руху та дотримуйтесь суспільного порядку. А якщо Вам без провини всучили штраф, то зверніться за допомогою до професійного адвоката. Обрати для себе кращого спеціаліста можна за допомогою зручного додатка UniExpert.

390 comments

Сповіщення: mazhor4sezon

Новинки фільми, серіали, мультфільми 2021 року, які вже вийшли Ви
можете дивитися українською на нашому сайті Link

Новинки фільми, серіали, мультфільми 2021
року, які вже вийшли Ви можете дивитися українською на нашому сайті Link

You’ve made some really good points there. I looked on the net for more
information about the issue and found most people
will go along with your views on this web site.

Много материала для психоанализа
можно извлечь из повторного рассказа пациента.
При этом ни в коем случае не нужно его останавливать,
как бы этот рассказ не был
противоречив и бессвязен. Особое внимание следует уделить сделанным в ходе рассказа оговоркам, добавленным
при повторном рассказе деталям, помогающим провести связи между событиями,
которые на первый взгляд совершенно не связаны.
не продавая?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *