Як отримати безкоштовну правову допомогу і допомогу онлайн? Та як з цим допоможе UNIEXPERT?

Як отримати безкоштовну правову допомогу і допомогу онлайн? Та як з цим допоможе UNIEXPERT?

Необізнаність у законах не звільняє від відповідальності. Саме тому варто, якщо не самому вчити чинне законодавство та свої права, то хоча б звернутись до професіоналів, які здатні надати необхідну правову допомогу. Таким чином можна ефективніше захищати свої інтереси та власні права.

Як безкоштовно отримати правову допомогу?

Важливо враховувати, що право на безоплатну правову допомогу гарантується кожному Конституцією України. У першу чергу правова допомога передбачає можливість будь-якого громадянина безкоштовно отримати інформацію стосовно своїх прав, порядку їх реалізації, а також відновлення прав, якщо вони були порушеними.

Наприклад, безоплатно допомагають грамотно скласти заяву, скаргу, а також інші документи правового характеру. Винятком є тільки процесуальні документи. Правові консультації теж є безкоштовними.

Для отримання правової допомоги можна звернутись до одного з регіональних центрів. А якщо немає такої можливості, то можна зв’язатися телефоном системи безоплатної правової допомоги або написати електронного листа.

Чому корисно користуватись безкоштовною правовою допомогою?

Юридичну консультацію отримати не надто складно. Наприклад, якщо бажаєте завітати до одного з центрів, то їх по Україні понад п’ятсот. Вони розташовані не тільки в обласних центрах, а й у маленьких містах. Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію експерта, непотрібні ніякі документи. Однак, для ефективного діалогу, краще взяти з собою всі матеріали справи.

Також незахищені верстви населення мають можливість отримати безкоштовного адвоката для захисту власних інтересів у суді. Таким чином, всі стають рівні перед законом. У першу чергу це люди з невеликим доходом, тобто ті, що отримують менше двох прожиткових мінімумів на місяць.

Чому вигідно мати додаток UNIEXPERT?

Екстрені ситуації в житті можуть трапитись у будь-який момент. І варто знати хоча б базові речі, які допоможуть вберегтися. Наприклад, відкривши додаток UNIEXPERT, на головній сторінці будуть розташовані найважливіші номери. Також там буде номер правової допомоги, який завжди у Вас тепер під рукою.

Достатньо лише натиснути на номер і він одразу перенесеться у «Виклики». Зручно, що на головній сторінці також є номери протидії насильству та протидії торгівлі людьми. Це важливі контакти для захисту прав та свобод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *